15.04.2020/22:39

Od czwartku kasjerzy i klienci w sklepach obowiązkowo z zakrytymi ustami i nosem

W środę wieczorem opublikowane zostało w Dzienniku Ustaw rozporządzenie o obowiązku zakrywania w miejscach ogólnodostępnych ust i nosa w związku z epidemią koronawirusa.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Koniec pitu pitu 17.04.2020

  Wszyscy narzekają na warunki pracy, a nikt się nie zwalnia. Róbcie coś a nie tylko na słowach w internecie się kończy wasz zapał. Ja odszedłem i cześć jak czapka.

 • Pracownik 16.04.2020

  Praca fizyczna i odpowiadanie na setki pytań przez 8 godz +dojazd i powrót to katorga, maseczka jest mokra po pół godz., rozłożyć palety, ciężkie kartony, zgrzewki mleka i wody w regały w maseczce to praca ponad siły, nikt o tym nie myśli, nie postawi się na pozycji pracownika, współczuję sobie i ochronie zdrowia, mamy 15 minut przerwy i od nowa, pojawia się ból głowy, suchość w ustach i ogólne zmęczenie, a jeszcze inne sprawy trzeba ogarnąć jak zamówienia itp

 • HK 16.04.2020

  W "mojej" Żabce już od miesiąca panie sprzedawczynie stosują zasady jak w oblężonej twierdzy w czasie dżumy. Co tam takie drobiazgi !!! Niestety, przestałam tam chodzić. We wszystkim musi być jakaś doza zdrowego rozsądku.

 • Warszawa 16.04.2020

  Do sotnia. A jak trafi do sklepu bez maseczki skoro na ulicy musi ją mieć?

 • Tu i teraz 15.04.2020

  Czy maseczki stosowane przez hracowników kas powinne być wymieniane co dwie godziny? Kto powinien zapewnić te maseczki: pracedawca czy pracownik na własny koszt? Czy sanepid sprawdza jakość środków odkażających, które stosowane w supermarketach? Bo to jakiś pic na wode...

 • witnia 15.04.2020

  Czy klient wchodzący do sklepu nie mający maseczki ma być wyproszony??

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.