07.11.2017/10:24

Outletspozywczy.pl chwali się, że sprzedaje żywność najtaniej w Polsce

Są tu markowe produkty przecenione nawet o 60 proc., ale z krótkim terminem przydatności. Kupujący ma gwarancję najniższej ceny, a producent nie musi płacić za utylizację.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Alex 09.11.2017

  "Strona, podczas pisania tego tekstu, była nieaktywna, a jej właściciel mnie o tym uprzedził. Nie uważałem za zasadne o tym pisać." - Hubert
  Czy to jest rzetelność dziennikarska? Nie sądzę!
  outlet spożywczy nie działa ani na www, ani w postaci aplikacji i można o tym nadmuchanym projekcie poczytać na wszystkich brukowcach i ludzie w komentarzach się z tego śmieją, ale żeby branżowy portal wypuszczał niesprawdzone informacje to już mocno nieprofesjonalne.

 • Karol 08.11.2017

  Panie Hubercie - dlaczego Pan uważa że odpłatna promocja idei jest czymś złym? ja uważam wręcz przeciwnie - nie ma darmowych lunchy, nie ma darmowych artykułów, a portale w necie muszą utrzymywać się z pieniędzy, a nie tylku ruchu i contentu (nawet najlepszego). Tylko dlaczego pisać o czymś co nie działa? czytelnik artykułu, w całym tym zgiełku informacyjnym w którym się poruszamy, będzie chciał wejść na stronę www i samodzielnie przetestować serwis. W tym przypadku nie może ze skutkiem dla samego outletuspozywczego.pl (który jak rozumiem działa wyłącznie online) ale myślę, że i całej branży e-commerce w różnych wariantach. Równie dobrze kolejny artykuł mógłby dotyczyć spożywczego e-commerce działającego na zasadzie aukcji z cenami od 0,01 zł - ale po co pisać o czymś co nie funkcjonuje i nie może potwierdzić pomysłu biznesowego? ...w przypadku outletuspozywczego.pl przecież świetnego i mającego rację bytu?

 • Hubert 08.11.2017

  Szanowny Panie Karolu,
  pyta Pan, czy redakcja może weryfikować materiały przed opublikowaniem. Odpowiadam: redakcja „Wiadomości Handlowych” weryfikuje wszystkie informacje – także to, czy działa strona internetowa firmy, o której piszemy. Tak było i tym razem. Strona, podczas pisania tego tekstu, była nieaktywna, a jej właściciel mnie o tym uprzedził. Nie uważałem za zasadne o tym pisać. Natomiast co do Pana insynuacji o płatnej promocji, pozwoli Pan, że nie będę komentował. Chyba, że zweryfikował Pan te informacje i dysponuje dokumentami, które je potwierdzają …

  Pozdrawiam i zachęcam do czytania naszego portalu,
  Hubert Wójcik

 • Karol 08.11.2017

  Drogi Czytelniku - nie zmarnujesz na pewno czasu na zapoznanie się z outletspozywczy.pl - strona www nie działa

 • Karol 08.11.2017

  Czytelniku - na pewno nie zmarnujesz czasu bo strona www outletspozywczy.pl po prostu nie działa.

  Droga Redakcjo - z całym szacunkiem dla Państwa czy możecie weryfikować takie rzeczy przed puszczeniem artykułów? chyba że harmonogram odpłatnej promocji przewidywał na dzisiaj publikację artykułu o outleciespozywczym.pl i cokolwiek się dzieje artykuł musi być?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.