15.09.2020/18:34

Poznaliśmy najlepszych producentów na polskim rynku. Wszyscy zwycięzcy i galeria z wydarzenia

DANIA GOTOWE
1. Dania Gotowe Sokołów Premium, Sokołów S.A.
2. Zupy Profi: Rosołek, Żurek, Fasolowa, Profi Sp. z o.o.
3. Barszcz czerwony Profi w kartonie, Profi Sp. z o.o.

SOSY MOKRE, MAJONEZY, MUSZTARDY, KECZUPY
1. Linia dressingów Kuhne 250 ml, Kuhne Polska Sp. z o.o.
2. Sosy chili marki Sen Soy, Flavor Hub sp. z o.o. sp. k.
3. Polskie Przetwory Sos spaghetti, Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

MIKSY PIWNE
1. Piwo Summer Time IPA, Inne Beczki S.A
2. Somersby Sparkling Rosé, Carlsberg Polska
3. Piwo Esteban APA, Inne Beczki S.A

PIWA BEZALKOHOLOWE
1. Okocim Biały Radler 0,0 Cytryna, Okocim Ciemny Radler 0,0 Wiśnia, Carlsberg Polska
2. Napój piwny bezalkoholowy Somersby Wild Berries 0,0%, Carlsberg Polska
3. Piwo Raduga Game, Raduga Andrzej Kiryziuk

PIWA SPECJALNE I RZEMIEŚLNICZE
1. Seria Polski Folklor Browaru Błonie, Inne Beczki S.A
2. Seria Kampinoskie Browaru Błonie, Inne Beczki S.A
3. Piwo Raduga Leon Hazy IPA, Raduga Andrzej Kiryziuk

WINA I WINA AROMATYZOWANE
1. Wina New Land z Nowej Zelandii, JNT GROUP S.A. SP.K.
2. Prosecco Delicato Casa Pecunia, Partner Center Sp. z o.o.
3. (ex aequo) Monte Santi Bella Fresca, JNT GROUP S.A. SP.K.
3. (ex aequo) Kazbek Peak Kindzmarauli Semi Sweet Red, Partner Center Sp. z o.o.

ALKOHOLE MOCNE
1. Linia Żołądkowa Kolonialna Cayemites Bay i Port-au-Prince 500 ml, Stock Polska
2. Dubliner Irish Whiskey, Dubliner Whiskey Liquer, Stock Polska
3. Wódka Wyborowa w nowej butelce, Wyborowa Pernod Ricard

PRODUKTY ŚNIADANIOWE
1. Sery długodojrzewające Diamenty Konesera, Grupa MLEKOVITA
2. Owsianki Healthy Mind, Pamapol S.A.
3. BeRAW PEANUT BUTTER, Purella Sp. z o.o.

PŁATKI ŚNIADANIOWE I OWSIANKI
1. SUPERMUSLI, Purella Sp. z o.o.
2. BIO Płatki śniadaniowe Żytnio-owsiane MILZU!, Merkury S.A.
3. Muesli Hello Day! Farmer`s Market, Agus

PRODUKTY SYPKIE
1. Linia Purella SUPERFOODS, Purella Sp. z o.o.
2. Cukry Pudry Diamant, Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o.
3. Super Body Active koncentrat białek serwatkowych WPC 80 instant, Grupa MLEKOVITA

KABANOSY I PRZEKĄSKI MIĘSNE
1. Linia Kabanosów Olewnik 105 g, Olewnik Sp. z o.o.
2. Chipsy Mięsne Tarczyński, Tarczyński S.A.
3. Kabanosy Enjoy, Olewnik Sp. z o.o.

PARÓWKI
1. Parówki 100% z szynki Tarczyński Naturalnie, Tarczyński S.A.
2. (ex aequo) Paróweczki Gryzzale z Piersi Kurczaka, Tarczyński S.A.
2. (ex aequo) Parówki 100% mięsa Goodvalley, Goodvalley Sp. z o.o.
3. Linia produktów "Syty Wilk", Dobrowolscy Sp. z o.o.

WĘDLINY
1. Szynka Pieczona Tarczyński Naturalnie bez konserwantów, Tarczyński S.A.
2. Linia produktów "Polskie rarytasy", Dobrowolscy Sp. z o.o.
3. Szynka z liściem Sokołów, Sokołów S.A.

MIĘSO I PRZETWORY MIĘSNE
1. Perliczka Drosed, Sedar S.A. – Grupa Drosed
2. Pasztety Profi Pasztet Premium, Profi Sp. z o.o.
3. Gzella Steki z Borów, Sokołów S.A.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.