17.03.2023/09:00

Producent zupek błyskawicznych Rollton wprowadza na polski rynek nową markę – REEVA

Uwaga! Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli smacznych zupek błyskawicznych, którzy stawiają na najwyższą jakość. Teraz jedyne, czego potrzebujecie do szczęścia to REEVA. 

Zupy REEVA (Materiał Partnera)

Spółka Mareven Food Europe, która wcześniej produkowała artykuły spożywcze pod markami Rollton i Bigbon, rozpoczęła nowy etap w swojej historii. Firma zmieniła nazwę na Euro Food Service i z dumą prezentuje w Polsce międzynarodową markę REEVA.

Na ponad 40 rynkach REEVA już stała się synonimem pysznych zupek błyskawicznych, a także uniwersalnych przypraw. Teraz będą ich mogli spróbować także polscy konsumenci. Linia nowoczesnych, wysokiej jakości produktów tej marki właśnie zaczęła pojawiać na półkach supermarketów w naszym kraju.

Produkty marki REEVA powstają na najnowocześniejszej linii produkcyjnej w Europie. Wytwarzając je, firma Euro Food Service wykorzystuje zaawansowane technologie i bogate doświadczenie swojego zespołu. 

W DNA marki REEVA (której nazwa pochodzi od angielskiego słowa re-evaluation) wpisane są systematyczne badanie i ocena preferencji konsumentów, a także troska o środowisko oraz pracowników, którzy na co dzień angażują się w produkcję.

W przyszłości Euro Food Service planuje poszerzyć gamę produktów marki REEVA. Firma będzie też dalej inwestować w rozwój technologii i wprowadzać innowacyjne rozwiązania.

Chcesz przekonać się, że REEVA to gwarancja smacznego i szybkiego posiłku? Kup zupki instant z tym logo w najbliższym supermarkecie!

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • Lukasz 18.03.2023

    Sam makaron 4 z kolei brak przypraw nie polecam.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.