22.03.2017/16:06

Rafał Dyląg, prezes Alma Market: Sprawy spółki skomplikowały się

Rafał Dyląg, prezes zarządu Alma Market, podsumował w oświadczeniu niewykle trudny dla firmy 2016 r. Wskazał, m.in. że niektóre decyzje krakowskiego sądu mogą mieć bardzo poważne konsekwencje dla przyszłości spółki.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ZLY 30.03.2017

    MAZGAJA I JEGO RODZINĘ ORAZ BLISKICH WCHODZĄCYCH W SKŁAD ALMA MARKET WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU DO PIERDLA NA 15 LAT, ZWROT SPRZENIEWIERZONYCH PIENIĘDZY SPÓŁKI,SPRZEDAŻ ICH MAJĄTKÓW I SPŁACENIE WSZYSTKICH WIERZYCIELI W TYM ZALEGŁYCH PENSJI PRACOWNICZYCH Z ODSETKAMI A JAK TEGO BĘDZIE ZA MAŁO MUSIELIBY TO ODPRACOWAĆ W KAMIENIOŁOMACH ZA 20 ZŁ/DZIEŃ, A SKARB PAŃSTWA I UBEZPIECZENIE FIRMY POKRYŁOBY TĄ RÓŻNICĘ.
    WYSOKIE KARY ZA PRZEKRĘTY, KONFISKATA CAŁEGO MIENIA AŻ DO KOLEBKI = MNIEJ KANTÓW !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.