26.02.2016/15:54

Schiever dostosował koncept sklepu Bi1 do polskiego rynku - zobacz video

Grupa Schiever po oddzieleniu się w ubiegłym roku od Auchan i przejęciu od niego kilku sklepów, podjęła decyzję o rozwoju w Polsce zupełnie nowego brandu: Bi1. Zobacz, jak wyglądają dziś placówki działające w naszym kraju pod tym szyldem.

Sklepy Bi1 zarządzane przez firmę Schiever na rynku francuskim działają głównie w formacie supermarketu (ok. 2 tys. mkw. powierzchni). Wprowadzenie we wrześniu 2015 r. marki Bi1 na polski rynek, do placówek wynajmowanych już wcześniej przez Schievera (zwykle 7,5-8 tys. mkw., co jest standardem hipermarketowym), wymagało przerobienia sprawdzonego konceptu i dostosowania go do innych realiów. Dziś sklepy tej firmy w Polsce oferują 25 tys. produktów w stałym asortymencie. Dodatkowe 10 tys. produktów sprzedawane jest sezonowo.

Schiever zarządza hipermarketami Bi1 zlokalizowanymi w takich miastach, jak Szczecin (8 tys. mkw. powierzchni), Legnica (7,5 tys. mkw.), Wałbrzych (7,5 tys. mkw.), Czeladź (7,5 tys. mkw.), Bielsko-Biała (4,9 tys. mkw.), Rzeszów (7,5 tys. mkw.), Białystok (7,5 tys. mkw.) oraz Sosnowiec (5,4 tys. mkw.). Prowadzi także dwa sklepy pod szyldem Auchan, w Zielonej Górze i Raciborzu, a od niedawna rozwija również sieć odzieżowych sklepów Kiabi (pierwsza placówka otwarta została w Warszawie).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.