09.10.2018/13:48

Sieć Bricomarché debiutuje w Świdniku

Dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków, 27 miejsc pracy, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla mieszkańców to główne korzyści dla Świdnika, które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród”.

Bricomarché przy ul. Sportowej 1, będący 4. sklepem tej sieci w województwie lubelskim oraz 152. w Polsce, rozpocznie działalność w środę 10 października br. W tym dniu od godz. 8.00 do 20.00 na mieszkańców Świdnika będą czekać niespodzianki.

– Nasz asortyment jest dostosowany do różnorodnych potrzeb klientów. Profesjonalni doradcy Bricomarché pomogą przygotować się do wszystkich prac związanych z domem i ogrodem, zaczynając od budowy oraz prowadzenia domu, pielęgnacji ogrodu, dekoracji wnętrz, kończąc na majsterkowaniu – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach i z możliwością skorzystania z fachowego doradztwa. Dzięki temu, że każdy sklep jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w miejscowym urzędzie, podatki są płacone lokalnie – w miejscowości, w której działa sklep.

– Ważnym elementem prowadzenia naszego biznesu jest współpraca z miejscowymi przedsiębiorcami. Produkty pochodzą głównie od polskich dostawców i producentów, część z nich to przedstawiciele naszego regionu – wyjaśnia Bartosz Chudzik, właściciel sklepu Bricomarché w Świdniku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.