19.08.2018/00:00

„Szkolna” promocja Grześków

W związku ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego rozpoczęła się ogólnopolska akcja promocyjna wafli Grześki. Akcja pod hasłem Grześki & paczka Jazda do szkoły potrwa do połowy września.

W tym okresie impulsowe przekąski marki Grześki z oferty firmy Colian będzie można kupić w promocyjnych cenach. Promocją objęto wszystkie warianty Grześków, wafle Familijne 2Go multipack 4+1, Familijne 2Go 20 g +50% oraz batony Jeżyki 30 g classic i kokos.

Na dodatkowych ekspozycjach z grafiką szkolnego autobusu, dostępnych w punktach sprzedaży, znajdują się wafle Grześki, batony Jeżyki i wafle Familijne 2GO.

Działania obejmują punkty handlowe we wszystkich kanałach dystrybucji.

Producent słodyczy, firma Colian, przygotowała 30-sekundowe spoty telewizyjne oraz silną kampanię w największych stacjach radiowych. W ramach działań komunikacyjnych zaplanowano także aktywności w social mediach i kinach.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Matylda 06.10.2018

  Widać, ze Colian walczy .... czuć coraz mocniej działania ich na rynku.

 • Zbyszek 11.09.2018

  Autobusa jadą szeroko , sam widziałem - fajnie to wyglada. Sprawnie działają, reklama plus dobra egzekucja w sklepie to przepis stary jak świat a ciagle działa. Widać inna jakość w tej firmie.

 • Olek 01.09.2018

  W sklepach tez tego nawystawiali - autobusy z Grześkiem stoją wszędzie - często po kilka palet w sklepie. W sumie wyglada to fajnie i przyciąga wzrok, wyróżniają się na tle konkurencji.

 • igi 22.08.2018

  Reklama jest już w internecie. Najwyraźniej producent nie słyszał o zasadach dotyczących reklamy skierowanej do dzieci, tzn. że nie należy reklamować słodyczy do dzieci do lat 12.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.