07.02.2017/22:35

Uber uruchomił w Polsce usługę UberEats

Amerykańska firma Uber uruchomiła w Polsce nową usługę UberEats, która umożliwia za pośrednictwem aplikacji zamawianie posiłków z dostawą na terenie wybranych dzielnic Warszawy. Stolica Polski jest pierwszym w naszym regionie Europy miastem, w którym dostępna jest ta usługa.

UberEats to platforma, dzięki która ułatwia zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji. Usługa jest dostępna w godzinach od 11 do 23 przez siedem dni w tygodniu.

Aplikacja UberEats jest obecnie dostępne tylko w Warszawie. Zamawianie jest możliwe z Centrum, Mokotowa, Woli, Żoliborza, Ochoty oraz części Pragi. Jednak firma zapewnia, że chce rozwinąć usługę na „kolejne obszary”.

Uber podkreśla, że w ofercie UberEats jest ponad setka restauracji, oferujących dania kuchni polskiej, ale także szeroki wybór dań kuchni orientalnych i europejskich. Jak zapewniają przedstawiciele firmy „liczne grono dostawców i najlepsze warszawskie restauracje to gwarancja, że zjesz to na co masz ochotę najpóźniej w pół godziny od momentu złożenia zamówienia”.

Żeby zacząć korzystać z UberEats należy pobrać aplikację i dodać adres dostawy. Użytkownicy mogą wybierać z pełnego menu wybranych restauracji w Warszawie, a także śledzić przygotowanie oraz dostawę posiłku. Kurier dostarczy zamówienie pod drzwi klienta.

Usługa UberEats jest oferowana obecnie przez firmę Uber w ponad 20 krajach i ponad 60 miastach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.