01.04.2021/13:37

W Carrefour Express ceny jak w hipermarketach plus duże rabaty

Carrefour rozwija politykę promocji w swoich sklepach samoobsługowych Carrefour Express. Klienci czynnych całą dobę sklepów kupią w nich produkty w cenach hiper- i supermarketowych, a także mogą korzystać z rabatów sięgających nawet 50 proc.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ach ten Carrefour 02.04.2021

    Ja niestety nadal widzę mało klientów w Carrefour Express - mam przykład takiego sklepu którego obok jest Żabka, w którym też jest drogo ale klienci nadal bardziej wybierają właśnie Żabkę - widać tam więcej klientów. W Carrefour Express strach wchodzić/nic nadal nie zachęca aby tam kupić coś - ceny nadal zbyt wysokie jak w dyskoncie lub Auchan - zawsze tam taniej i lepiej. Poza tym jakość ogólnie sklepów Carrefour nadal podobna do słabej Biedronki - ale widać że cały ten Carrefour nadal wiele stara się robić aby przekonać do siebie - ja nadal tam niekiedy rzadko sprawdzam - pozostaje jeszcze nie przekonany do tych sklepów - więc ogólnie nadal będzie trudno przekonać sklepom Carrefour/przyciągnąć z konkurencji klientów z Aldi który zdobywa nowych/Lidl słabej Biedronki i dobrego Auchan - ale jak widać nadal się Carrefour nie podaje do końca - jak się podda zniknie po prostu zapewne...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także