24.02.2017/13:33

Żywność w polskich sklepach jest najtańsza w całej Unii Europejskiej! W Europie tylko Macedończycy kupują taniej od Polaków

Organizacja Żywności i Rolnictwa (FAO), agenda ONZ, opublikowała dane dotyczące światowych cen żywności. Koszyk obejmuje pięć grup towarów: zboża, oleje roślinne, nabiał, mięso i cukier. W styczniu 2017 r. przeciętny wzrost cen wyniósł 12% r/r. Najbardziej zdrożał cukier, oleje roślinne i nabiał.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jura 27.02.2017

    Jak pis jeszcze trochę popracuje nad nowymi podatkami, karami, różnymi ograniczeniami każe zamknąć sklepy w niedzielę to już nie będzie u nas tak tanio. Ale pis się wyżywi i stać ich będzie na kolejne nowe limuzyny i samoloty

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.