REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(fot. Heidi Fin/Unsplash)

W światowym sektorze detalicznym odnotowano spadek liczby transakcji o 3,2 proc. w tygodniu zakończonym 31 maja – wynika z danych GlobalData.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Liczba transakcji ogłoszonych w globalnym sektorze detalicznym w tygodniu zakończonym 31 maja 2020 r. była o 3,2 proc. niższa niż w tygodniu poprzedzającym. – Sektor detaliczny należy do gałęzi gospodarki najmocniej dotkniętych przez kryzys związany z pandemią Covid-19. Już drugi tydzień z rzędu obserwujemy na nim spadek wolumenu transakcji – komentuje Aurojyoti Bose, główny analityk w GlobalData.

Od czasu wybuchu pandemii koronawirusa aktywność w zakresie transakcji różna w poszczególnych regionach geograficznych. W zeszłym tygodniu aktywność spadła m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Chinach i Japonii, ale Indie, Kanada i Francja wykazały poprawę.

Patrząc globalnie, w zeszłym tygodniu transakcje takie jak fuzje i przejęcia oraz inwestycje na niepublicznym rynku kapitałowym, odnotowały spadek. Natomiast wolumen transakcji związanych z finansowaniem venture i ofertami akcji wzrósł. Wolumen transakcji na zadłużeniu pozostał na tym samym poziomie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony