12.12.2018/07:43

2000 wierzycieli Piotra i Pawła. Zarządca składa dokumenty do sądu [TYLKO U NAS]

Zarządca sądowy sieci Piotr i Paweł złoży w środę, 12 grudnia, większą część spisów wierzytelności firmy oraz trzy plany restrukturyzacyjne – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

10 komentarzy

 • Pip 16.12.2018

  A wczoraj decyzja o zamknięciu w niedzielę sklepu w Krakowie przy Klimeckiego... Kto zamyka sklep przed końcem roku, czyli przed największymi utargami??? Prezes powinien odpowiadać za niegospodarnosc!!!!

 • kel 14.12.2018

  a jakie to ma wszystko znaczenie. siec jest do uratowania dalej . ALE NIKT NIE ZADAŁ PYTANIA.... 1.CO SIĘ STAŁO Z PIENIĘDZMI WPOMPOWANYMI PRZEZ DOSTAWCÓW W POSTACI DOSTAW PRZECIEŻ SIEC DOSTAWAŁA GOTÓWKĘ OD KLIENTÓW? 2, DLACZEGO BRACIA WOŚ I BYLI PREZESI ZA NIC NIE ODPOWIADAJĄ I UDAJĄ ZE NIC NIE MAJĄ.?

 • Pracownik D12 13.12.2018

  Pan M.M jezdzi sobie BMW serii 5 pobiera co miesiąc wynagrodzenie w kwocie kilkudziesieciu tysięcy złotych i jego zadaniem jest opowiadanie historii jak to idziemy do przodu jak zatowarowalismy magazyn wracamy do gry uruchamiamy marketing. Sęk w tym ze nic z tych rzeczy nie ma pokrycia w prawdzie , redakcjo porozmawiajcie z pracownikami niższego szczebla , dostawcami , wynajmującym lokale , franczyzobiorcami.Prawda będzie zgoła inna...no ale w przypadku braku powodzenia BMW i pensje przejmie syndyk wiec z punktu widzenia swojego interesu warto brednie opowiadać

 • Seller 12.12.2018

  Skoro PIP ma spłacać długi to dlaczego od września tego nie robi?

 • Dostawca 12.12.2018

  Marzenia to jest nie do uratowania nie ma cudów żerują na nich jeszcze małe churtownie które windują cenny i sprzedają za gotówkę w takich cenach jak Makro dlatego zrobiłaś się to najdrozasza sieć supermarketowe handlowa w Polsce

 • lol 12.12.2018

  I na co to Wszystko, w styczniu upadłość. Nikt już nie wierzy że z tymi cenami i brakiem możliwości negocjowania z dostawcami firma przetrwa.

 • Klient z Poznania 12.12.2018

  Magazyn Pusty? Przecież Pan prezes deklarował ze magazyn został uruchomiony sieć wrac do gry ,dostawcy uruchamiają handel itd... półki w sklepach puste , brakuje podstawowych indeksów , sprzedaż w sklepach na bardzo dużych spadkach.Ten plan sanacyjny pewnie oderwany od bieżącej sytuacji...ale kartka papieru wszystko przyjmie juz namacalnie to można zweryfikować w sklepach braki towaru z dnia na dzień coraz większe

 • Gwp 12.12.2018

  A magazyn nadal pusty !!!!!


 • Kijki 12.12.2018

  Piotr i Paweł zimniejszył koszty przy ochronie lub sprzątaniu sklepów ?? Żenada . Zwalniają pracowników , a zatrudniają na wysokich stanowiskach nowych za wyższe pewnie niż dotychczas . Obiecują firmą, ze wszystko będzie dobrze i naciągają na dalsze zadłużanie . Wstyd .

 • lipa 12.12.2018

  Lipa straszna. Na siłę chcą utrzymać własny magazyn a to będzie główny powód, że sanacja nie wypali. Chcą być bliżej ludzi tylko ceny z kosmosu i nie chodzi tu o ceny półkowe a politykę zakupu przez magazyn gdzie dostawcy i producenci wliczając ryzyko windują ceny a PiP się cieszy, że w terminie kupił. Do tego koszty magazynu + koszty zarządzających i dyrektorów, którzy nie dorośli do zarządzania w sytuacji kryzysowej i ciągle powielają stare błędy. Magazyn będzie miał rację bytu jak PiP będzie partnerem dla dostawców i będzie mógł stawiać twarde warunki.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.