08.03.2018/11:05

39 lokali czynnych w Złotych Tarasach w pierwszą niedzielę z zakazem handlu

39 lokali czynnych będzie w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy w najbliższą, pierwszą objętą zakazem handlu niedzielę - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Zamknięty będzie m.in. supermarket głównego operatora spożywczego obiektu, czyli sieci Carrefour. Swoich punktów nie otworzą także inni najemcy spożywczy: Krakowski Kredens, Kuchnie Świata, Organic Farma Zdrowia, Damas Healthy Food, Precle Krakowskie, ani Specjały Regionalne.

Te lokale będą czynne w najbliższą niedzielę (pierwszą z #zakazhandlu) w warszawskich Złotych Tarasach. #11marca pic.twitter.com/z6Aoz7M1Md

— Paweł Jachowski (@paweljachowski) 8 marca 2018

Oprócz 39 lokali w najbliższą niedzielę czynny będzie także punkt informacyjny centrum handlowego, zlokalizowany na poziomie 0. Przypomnijmy, że na co dzień w pięciopoziomowych Złotych Tarasach znaleźć można "ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych".

- W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 10 stycznia 2018 roku, godziny otwarcia CH Złote Tarasy w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni objęte ustawą nie ulegną zmianie, z wyłączeniem dni świątecznych wskazanych w ustawie - wyjaśnia Weronika Kendra z agencji Cohn&Wolfe, obsługującej Złote Tarasy.

Jak dodaje, w godzinach od 9 do 21 czynne będą "wybrane lokale gastronomiczne i usługowe", natomiast Multikino otwarte będzie od godziny 9 do zakończenia ostatniego seansu.

- Nie ulegną zmianie również godziny otwarcia galerii handlowej w pozostałe dni tygodnia. Wszystkie sklepy, lokale usługowe oraz gastronomiczne w CH Złote Tarasy będą czynne w tych dniach od 9 do 22 - zapowiada Kendra.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • ww 11.03.2018

  epoka kamienia lupanego zakaz chandlu.....poco obcokrajowiec ma teraz przyjechac do polski na weekend poco wejsc w kupe na chodniku

 • gija888 09.03.2018

  qwwww bardzo mądrze napisane!
  Dla mnie w niedziele nie powinno być wyjątków od handlu.
  Handluje ten kto uiści pewną zapłatę - np. 70% zysku z tego dnia.
  Dzisiaj dyskonty nie potrafią tego zrozumieć i kombinują jak tu obejść ustawę - a my pracownicy na noc do roboty.
  Jak zakaz to zakaz - ludzie obejdą się bez jedzenia jeden dzień.

 • qwwwww 08.03.2018

  Pootwierają Januszexy: wysiedzą się te Janusze i Karyny 8-10 godzin (jak nigdy w życiu a tym bardziej w niedziele), przyjdzie kilka Dzeasik i Pamel :D popołudniową porą, na cały dzień - po kilku niedzielach zmądrzeją, że nie warto nawet otwierać bo nikt nie przychodzi. Trochę ostry komentarz, ale taki może ma właśnie być do zaistniałej sytuacji i takich ludzi.... - mam nadzieje, że nie skasujecie ;)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.