16.03.2017/11:35

4Mobility z bazami car sharing przy sklepach Tesco

Firma 4Mobility uruchomiła nowe bazy car sharing przy trzech hipermarketach Tesco w Warszawie, a także w Parku Handlowym Targówek i przy biurowcu Royal Wilanów. Sieć car sharing obejmuje obecnie już 30 lokalizacji. 

Spółka 4Mobility, która stworzyła sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing w formule aut na minuty – udostępniła użytkownikom nowe punkty wynajmu – przy biurowcu Royal Wilanów, w Parku Handlowym Targówek oraz przy sklepach Tesco (na Kabatach, Bemowie i Pradze Południe).

Sieć car sharing 4Mobility stanowi uzupełnienie transportu miejskiego w Warszawie i łącznie obejmuje już 30 baz. Wśród nich znajdują się m.in. punkty wzdłuż linii metra – przy stacjach Świętokrzyska, Wilanowska, Służew, Ursynów, Imielin, Natolin i Kabaty – a także na Dworcu Centralnym i Lotnisku Chopina.

- W odpowiedzi na duży popyt na usługę car sharing w stolicy sukcesywnie rozbudowujemy sieć, która obecnie liczy już 30 baz na terenie całej Warszawy. Głównym celem firmy jest dostarczanie rozwiązań jak najlepiej dopasowanych do potrzeb mieszkańców dużych miast. Dlatego punkty wynajmu aut 4Mobility zlokalizowane są w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych, w tym przy Dworcu Centralnym i w okolicach stacji metra – mówi Paweł Błaszczak, prezes zarządu 4Mobility.

Obecnie 4Mobility udostępnia 50 aut marek BMW i MINI, a bezpłatny zwrot samochodu możliwy jest w każdej bazie oraz w dowolnym miejscu dzielnicy Śródmieście. Firma w ramach usługi zapewnia również swoim użytkownikom bezpłatny postój w całej Strefie Płatnego Parkowania.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.