28.12.2021/18:46

5 najważniejszych trendów w dostawach e-commerce w 2022 roku

Analitycy McKinsey prognozują, że do 2025 roku jedna czwarta klientów sklepów internetowych będzie chciała otrzymać towar tego samego dnia.  Kupujący są coraz bardziej wymagający. Już w przyszłym roku na rynku logistyczno-handlowym niektórzy ze sprzedawców będą dążyć do dostaw wieczornych i weekendowych, q-commerce stanie się popularny nie tylko w gastronomii i spożywcę, a firmy będą dążyć do autonomiczności i niezależności od marketplaceów. Oto najważniejsze trendy wynotowane przez firmę Stuart.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także