24.03.2020/14:52

7 zasad higieny, które powinny obowiązywać klienta w sklepie

Do sklepów nie powinny wybierać się osoby starsze, jako grupa najwyższego ryzyka oraz dzieci, które łatwo mogą rozwlekać chorobę. Po potrzebne produkty warto wybrać się w godzinach, w których jest najmniej klientów. W dzisiejszych czasach, warto zaopatrzyć się w większą ilość jedzenia i innych potrzebnych na bieżąco artykułów, by ograniczyć wizyty w sklepie. Podczas zakupów należy też zachować środki ostrożności - podaje topagrar.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • cwaniaczek 24.03.2020

  A gdzie ta 7 zasada? (brakuje numerku 5)...
  Supermarket supermarketowi nierówny... w Auchan i na wejściach i przy toaletach płyny do dezynfekcji. Dodatkowo rękawiczki dla klientów przy wejściu na halę :-)

 • Klient 24.03.2020

  Warto zobowiązać właściecieli supermarketów do zainstalowania przy wejściu do sklepów podajników płynów/żeli odkażających! Chyba stać je na to. Utargi ogromne a właściciele nie wspomagają bezpieczeństwo klientów. Zmusić pod rygorem zamknięcia. O gdzie jest pole do popisu sanepidu!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.