08.07.2016/09:31

8 kas samoobsługowych zainstalowanych w sklepach Astra

Firma Jantar zainstalowała kolejne kasy samoobsługowe. 8 urządzeń NCR SelfServ Checkout pojawiło się w sklepach Astra we Wrocławiu.

Kasy ustawiono w Centrum Handlowym ASTRA przy ul. E. Horbaczewskiego oraz Supermarkecie ASTRA w Centrum Handlowym TGG mieszczącym się na rogu ulic Legnickiej i Słubickiej. W każdej z lokalizacji zainstalowano po 4 urządzenia samoobsługowe, które dają możliwość płatności gotówką i kartą lub kartą.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania/produkt przez czytnik, skanując kody kreskowe towarów oraz wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie i informacjami głosowymi. Korzysta przy tym z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.