20.12.2016/13:48

Adam Guz członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w bdsklep.pl

Bdsklep.pl, lider polskiego rynku w zakresie e-groceries, wzmacnia strukturę zarządu. Jego nowym członkiem został Adam Guz, który objął jednocześnie stanowisko dyrektora finansowego spółki. Guz zaczął pełnić nowe obowiązki z początkiem bieżącego miesiąca.

Głównym celem nowego CFO będzie optymalizacja kosztów, kształtowanie i realizacji polityki finansowej oraz wsparcie przyjętej strategii biznesowej spółki.

- Stanowisko CFO to w każdej spółce jedna z kluczowych funkcji, szczególnie w tak dynamicznie rozwijającym się biznesie, jakim jest bdsklep.pl. Osoba ją pełniąca powinna łączyć w sobie doświadczenie w zarządzaniu finansami oraz planowaniu strategicznym przy jednoczesnym dobrym rozumieniu zarówno oczekiwań rynku, jak i inwestorów. – mówi Jacek Palec, Prezes Zarządu bdsklep.pl.

I dodaje: - Adam Guz to ekspert z ogromnym doświadczeniem m.in. w pracy z innowacyjnymi i perspektywicznymi podmiotami. Jestem przekonany, że wspólnie nie tylko utrzymamy pozytywne rezultaty finansowe, ale będziemy w stanie realizować kolejne ambitne cele, co przełoży się na umocnienie pozycji bdsklep.pl w branży nie tylko e-groceries, ale również całego e-commerce.

Adam Guz to jedna z bardziej znanych postaci polskiego biznesu, w tym głównie z roli efektywnego doradcy finansowego. Może pochwalić się bogatym ponad 20-letnim doświadczeniem w koordynacji projektów kupna i sprzedaży przedsiębiorstw (M&A), fuzjach spółek oraz pozyskiwaniu kapitału, w tym poprzez giełdę. Założyciel i akcjonariusz TAG Sp. z o.o. Jako ceniony ekspert zrealizował z sukcesem ponad 100 projektów dla takich spółek jak m.in.: Alpinus Sp. z o.o., SuperFish S.A., Graal S.A., Integer SA, Siódemka S.A., Energomontaż, gdzie wartość przeprowadzonych transakcji to ponad 100 mln EUR.

Adam Guz jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, z dyplomem BBA Thames Valley University London.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.