17.02.2020/21:13

Adam Małysz odwiedzi pasaż Tesco w Krakowie

We wtorek w pasażu krakowskiej galerii Tesco przy ul. Kapelanka 54 pojawi się polski mistrz świata w skokach narciarskich i medalista olimpijski Adam Małysz. Wydarzenie nie odbędzie się w ramach akcji promocyjnej brytyjskiej sieci, lecz będzie elementem kampanii "Milka. Sercem z Naszymi".

Jak zapewniają organizatorzy eventu, w godzinach od 11 do 20 klienci będą mogli zagrać grę wykorzystującą technologię wirtualnej rzeczywistości (VR), która "przeniesie" uczestników na skocznię narciarską. Przygotowano także inne zabawy i konkursy oraz upominki dla klientów pasażu Tesco. Adam Małysz pojawi się na miejscu ok. godz. 17.

Udział Adama Małysza w wydarzeniu związany jest z objęciem przez niego nowej funkcji w ramach strategicznej współpracy z marką Milka. Popularny sportowiec został opiekunem inicjatywy "Milka. Sercem z Młodymi Skoczkami", której celem jest wspieranie przyszłych mistrzów na początku ich wymagającej drogi na szczyt.

Marka kontynuuje nawiązaną w ubiegłym roku współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim i sponsoring Kadry A; zamierza także przeprowadzić szereg akcji promocyjnych i konkursów dla konsumentów.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Och 17.02.2020

    A W poniedziałek będzie już Kauflan

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.