03.02.2021/14:45

Agnieszka Kołat nowym executive directorem w firmie JLL

Ekspertka z blisko 20 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej będzie teraz odpowiadać za strategię i rozwój inwestycyjnego biznesu handlowego w polskim oddziale JLL.

– Agnieszka Kołat to jeden z wiodących ekspertów specjalizujących się w inwestycjach w sektorze nieruchomości handlowych w Polsce. Ten segment przechodzi obecnie wiele zmian, co jest związane oczywiście z pandemią, ale też z rosnącą dojrzałością oraz zmianą nawyków zakupowych polskich konsumentów. Sektor cały czas się dywersyfikuje, skupiając coraz większą uwagę funduszy na alternatywnych produktach, takich jak m.in. centra zakupów codziennych i parki handlowe – mówi Tomasz Puch, dyrektor Działu Rynków Kapitałowych w Polsce.

Agnieszka Kołat jest związana z polskim rynkiem nieruchomości od prawie 20 lat. Na przestrzeni swojej kariery zawodowej doradzała inwestorom przy transakcjach o łącznej wartości ponad 7,4 mld euro, których przedmiotem były flagowe obiekty handlowe w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej (Silesia City Centre, Riviera, Galeria Katowicka, Galeria Dominikańska, Manufaktura, Olimpia Brno, Mall of Sofia czy Allee). Współpracowała z czołowymi inwestorami, funduszami i deweloperami aktywnymi w tej części Europy, takimi jak m.in. Allianz, Atrium European Real Estate, Aviva, CBRE GI, Echo Investment, EPP, Futureal, Griffin RE, Mayland, Meyer Bergman, Pradera, White Star Real Estate czy Union Investment.

Kołat specjalizuje się w strategicznym doradztwie zarówno w zakresie sprzedaży, jak i przejęć we wszystkich klasach aktywów handlowych - od nieruchomości typu prime po produkty oportunistyczne, oraz w zakresie wszystkich formatów handlowych – centrów i parków handlowych, centrów codziennych zakupów, wielkopowierzchniowych sklepów spożywczych oraz sklepów DIY.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także