29.11.2020/19:34

Agrounia namawia do buntu przeciwko rządowej polityce rolnej. W dyskusję włącza się Paweł Kukiz

Niespodziewanie postulaty rolnicze Agrounii poparł Paweł Kukiz. Jednak zamiast odnieść się do postulatów rolników Kukiz doradził im, żeby… walczyli z nim o trochę zapomniane JOW-y.

W niedzielę Agrounia przypominała, że trzeba walczyć „o swoje”.  „Tylko od nas zależy jak długo jeszcze wytrzymamy. Organizujemy się do kolejnych działań. Nie będziemy oddawać miesięcy naszej pracy za darmo. Rządzący nie widza naszego problemu, opozycja też ma nas w d*pie.  Albo weźmiemy sprawy w swoje ręce, ale zapomnijmy o rolnictwie w Polsce. Dziś ponosimy ogromne straty. Jest to spowodowane polityką rządu i to rząd musi za to zapłacić” – postulowali liderzy związku na Facebooku i podawali adres mailowy, na który można wysyłać swoje zgłoszenia do protestu. 

Niespodziewanie na wezwanie Agrounii odpowiedział Paweł Kukiz. „Michał, nie zapomnij w Postulatach (oprócz rolniczych) o JOW i referendach!!! Bez tych zmian NIGDY się tych kast partyjnych nie ruszy!!! I nigdy nie będą słuchać ludzi. Powodzenia” – napisał pod postulatami Agrounii. Nie wiadomo, czy Agrounia, która ostatnio nie kryje politycznych ciągot, zechce współpracować akurat z Pawłem Kukizem.

  (Facebook.com)

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Leszek 30.11.2020

    Co to za matoły w tej "agrounii ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także