20.10.2020/12:47

Agrounia zachwycona rezultatami akcji „naznaczania” posłów, którzy „zdradzili wieś”

Słoma i obornik oraz transparenty informujące o tym, który z posłów PiS głosujących za tzw. piątką Kaczyńskiego mieszka w danym budynku – to pomysł Agrounii na „naznaczenie” posłów, którzy zdaniem organizacji zdradzili wieś głosując m.in. za zakazem uboju rytualnego i hodowli zwierząt futerkowych.

„To się nazywa społeczna ofensywa. Nikt się nie spodziewał, że ta akcja przybierze takich rozmiarów. Dziesiątki posłów zostało naznaczonych. Społeczeństwo pozna swoich posłów. Niestety władza nie chce słyszeć naszego rozpaczliwego wołania. Posłowie myślą, że my im chcemy robić na złość. My tylko pokazujemy, że wasze decyzje nas niszczą. Policja stała się narzędziem w rękach władzy by nas zastraszać. Nie damy się!” – pochwaliła się we wtorek na Facebooku Agrounia.

W poście zamieszczono zdjęcia transparentów, które pojawiły się pod domami posłów, często wbite w góry słomy lub obornika wyrzucone przed posesjami. Organizacja zżyma się, że jej działania ogranicza policja, która „chce ją zastraszyć”. Od dłuższego czasu rolnicy i przedsiębiorcy skupieni wokół Agrounii wypominają posłom poparcie tzw. piątki Kaczyńskiego. W ostatnich dniach obiektem ataku stała się np. posłanka, której zdjęcia w futrach posłużyły do zarzucenia jej hipokryzji w sprawie głosowania nad zakazem hodowli zwierząt na futra.

Jak podkreślała Agrounia publikując relację z wyrzucenia obornika przed wejściem na posesję jednego z posłów: „Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu. Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało, skończy się w taki sposób.”
 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Caracav 21.10.2020

    A czy ludzie z Pisu mają coś wspólnego z normalnymi, demokratycznymi politykami ? Ich działania to często zwykłe rozbójnictwo - nie dziwmy się zatem reakcjom rolników.

  • AJ 20.10.2020

    Chorzy ludzie, z rolnikami nie maja nic wspólnego

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także