05.04.2017/08:58

Aldi: 3500 funtów miesięcznie + służbowe Audi A4 dla nowo zatrudnionych absolwentów

Aldi UK nie oszczędza na pensjach dla pracowników. Nowo zatrudniony absolwent otrzyma 42 tys. funtów rocznie, czyli 3500 funtów miesięcznie. Do tego firmowe Audi A4 z pełnym pokryciem kosztów eksploatacji oraz liczne bonusy.

Najnowsza oferta pracy ogłoszona przez brytyjski oddział sieci Aldi dotyczy pracy na stanowisku kierownika regionalnego z wyższym wykształceniem (Graduate Area Manager). Praca oferowana jest w ramach programu zatrudniania absolwentów i połączona jest ze stażem-szkoleniem w firmie.

Oferta adresowana jest do absolwentów wyższych uczelni, którzy uzyskali dyplom z wynikiem 2:1 (mniej więcej odpowiednik naszej „5”) i są gotowi ciężko i wytrwale pracować dla sieci. Proponowane wynagrodzenie to 42 tys. funtów rocznie (3,5 tys. miesięcznie, podwyższane co roku aż do kwoty 73.450 funtów (nieco ponad 6 tys. miesięcznie) po czterech latach pracy. Do tego służbowe Audi A4, liczne okazje do podróży po całym świecie oraz pakiet świadczeń zdrowotnych i lifestyle'owych.

Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, bo oferta jest ważna jeszcze tylko dzisiaj.

Są także inne oferty pracy w Aldi UK, przygotowane w ramach programu zatrudniania absolwentów. Po spełnieniu podobnych jak opisane wyżej warunków wstępnych można odbyć 12-miesięczny staż, w trakcie którego już po 14 tygodniach absolwent „otrzymuje klucze do swojego własnego sklepu”. Wynagrodzenie i bonusy podobne jak wyżej.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Beengood_bee 06.04.2017

    W Polsce zatrudnieni absolwenci też dostają służbowe A4....do umycia z odkurzaniem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.