22.08.2018/10:32

Aldi i Lidl zabierają brytyjskim detalistom kolejny kawałek rynkowego tortu

Sprzedaż w największych brytyjskich sieciach detalicznych rosła w ciągu ostatnich 12 tygodni. Jednak sprzedaż sieci Aldi i Lidl rosła wielokrotnie szybciej i obaj dyskonterzy zwiększyli swoje udziały w rynku – wynika z najnowszych danych Kantar Worldpanel.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • aa 23.08.2018

    po co wojna, można przejmować gospodarki innych krajów i wyjdzie na to samo, bez jednego wystrzału, zwłaszcza jak sie ma do dyspozycji takie narzędzia jak komisje europejskie i te inne niemieckie twory, mitteleuropa trwa, popatrzcie na polską gospodarkę, handel, banki, farmację, popatrzcie na "polskich" polityków, a lud dalej śpi!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.