26.10.2020/11:41

Aldi jednego dnia otworzy w Polsce dwa nowe dyskonty. Sieć spełnia obietnice przyspieszenia ekspansji w naszym kraju

W najbliższą środę sieć Aldi uruchomi sklepy w Swarzędzu i Dąbrowie Górniczej. Niemiecki dyskonter zadebiutuje tym samym w pierwszym z wymienionych miast, a w Dąbrowie Górniczej zwiększy liczbę własnych placówek handlowych do dwóch.

Łączna powierzchnia sklepu w Swarzędzu, przy ul. Tysiąclecia 38, wyniesie 1,2 tys. mkw. Z kolei punkt sprzedaży w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Legionów 38B, będzie dysponował powierzchnią sięgającą 1,8 tys.mkw.

Co ciekawe, choć oba sklepy zostaną otwarte tego samego dnia, to będą w nich obowiązywać różne akcje promocyjne. Aldi informuje, że przeceny w placówce w Swarzędz usięgać będą 51 proc., podczas gdy w Dąbrowie Górniczej będzie to nieco więcej, bo 66 proc. Akcje promocyjne z okazji otwarć potrwają przez 10 dni.

Oba sklepy przygotowane zostały zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki ANIKo, "którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji". Aldi w Swarzędzu i Aldi w Dąbrowie Górniczej są obiektami parterowymi.

Najnowsze dyskonty sieci będą otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 22, a w niedziele handlowe od 9 do 18.

 
 
 
 
 

Aldi to międzynarodowa sieć dyskontów posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski ponad 140 sklepów i zatrudniająca niemal 3 tys. pracowników. Więcej o sieci i jej planach dowiesz się z lektury naszego raportu.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • FanMazgaja 26.10.2020

    Kiedy Lublin?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także