29.08.2016/13:40

Aldi kończy remonty sklepów i otwiera nową placówkę w Częstochowie

W środę 31 sierpnia otwarty zostanie nowy sklep Aldi w Częstochowie, przy ul. Szajnowicza-Iwanowa 39. Zaledwie dzień później, w czwartek 1 września, dojdzie do ponownego otwarcia placówek niemieckiej sieci zlokalizowanych w Poznaniu, Pszczynie i Kedzierzynie-Koźlu, które przeszły remont.

Poznański sklep, o którym mowa, mieści się przy ul. Umultowskiej 67. Placówka w Pszczynie działa przy ul. Broniewskiego 1, a dyskont w Kędzierzynie-Koźlu - przy ul. Gazowej 5.

Nowa placówka Aldiego w Częstochowie będzie już trzecią w tym mieście. Pozostałe zlokalizowane są przy ul. Korczaka 11 oraz przy ul. Botanicznej 37.

Sieć Aldi posiada w Polsce łącznie ok. 90-100 sklepów, zlokalizowanych głównie na zachodzie i południu kraju. Od niedawna niemiecki dyskonter coraz śmielej wychodzi jednak na wschód, o czym świadczy m.in. decyzja o rozwijaniu biznesu w Warszawie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.