10.11.2020/19:49

Aldi przedłuży okres testowy usługi Click&Collect w Wielkiej Brytanii

Aldi planuje przedłużyć okres próbny usługi Click&Collect w ponad 200 dodatkowych brytyjskich sklepach aż do Bożego Narodzenia. W jej ramach zamówienia klientów są zbierane i pakowane przez pracowników w sklepie, a później dostarczane na wyznaczone miejsca parkingowe.

Dzięki usłudze Click&Collect Aldi cały czas rozwija swoje możliwości w zakresie realizacji zamówień. W Wielkiej Brytanii sieć współpracuje w tym obszarze z firmą Deliveroo. Z kolei w Stanach Zjednoczonych Aldi pośrednikiem jest firma Instacart, która umożliwiła operatorowi oferowanie ogólnokrajowej dostawy do domów bez znacznych inwestycji.

Natomiast rywal Aldi, sieć Lidl, nawiązała na rynkach europejskich współpracę z pośrednikami w dostawach, takimi jak Buymie, Supermercato24, Lola Market i Foodpanda.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także