29.04.2020/13:45

Aldi sprzedaje maseczki ochronne wielorazowego użytku w cenie niecałych 4 zł za sztukę

Począwszy od środy w sklepach sieci Aldi dostępne są maseczki ochronne wielokrotnego użytku, produkowane przez polską markę Adrian. Sprzedawane będą po 3,99 zł za sztukę.

Aldi to kolejna sieć która wprowadza maseczki ochronne do sprzedaży. Wcześniej zrobiły to lub ogłosiły taki zamiar m.in. Żabka, Biedronka, Carrefour, Auchan oraz Lidl.

Maseczki dostępne w Aldim, według zapewnień sieci, "nie uczulają, posiadają specjalne miejsce na filtr i zostały wykonane z dzianiny, która zapewnia swobodny przepływ powietrza".

- Maseczki stały się w obecnych czasach towarem pierwszej potrzeby, często deficytowym. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do sprzedaży wysokiej jakości maseczek wielokrotnego użytku w atrakcyjnej cenie, za które nasi klienci nie będą musieli przepłacać. Chcemy by czuli się oni bezpieczni i w tym trudnym okresie bez dodatkowego stresu mogli dostosować się do obowiązku zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych - komentuje Agata Biernacka, kierownik Działu Komunikacji i PR Aldi Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.