04.08.2020/20:21

Aldi testuje pierwszy Aldimat z daniami gotowymi

W niemieckim Haßloch klienci mogą kupować produkty Aldi przez całą dobę. Dyskont ustawił przed oddziałem automat sprzedający, który dostarcza schłodzone jedzenie - podaje LZ.de.

Aldimat to jasnoniebieskie pudełko przed oddziałem Aldi-Süd przy Molkestrasse w Haßloch. Klienci mogą w nim kupować jedzenie przez całą dobę. Wymagana płatność kartą - pisze LZ.de.

Maszyny chłodnicze są wypełnione produktami śniadaniowymi, takimi jak ser, kiełbaski i bułki oraz produkty z grilla, takie jak steki lub keczup. Aldi Süd zapakowało do urządzenia łącznie od 25 do 30 produktów z asortymentu dyskonta. Ceny są takie same jak w sklepie, z uwzględnieniem obniżki VAT. O urządzeniu jako pierwsza napisała regionalna platforma informacyjna Heidelberg24.

Maszynę ustawiono w niemieckim mieście, które ze względu na strukturę populacji jest często wykorzystywane jako rynek testowy. Jednak obecnie firma nie planuje rozszerzenia testu na inne miasta - pisze LZ.de.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także