23.11.2020/16:22

Aldi uruchomi trzy dyskonty jednego dnia. Sieć zyska w Polsce ok. 4300 mkw. nowej powierzchni handlowej

W środę 25 listopada o godzinie 6:00 rozpoczną działalność trzy nowe sklepy Aldi. Markety zlokalizowane są w Katowicach, na Warszawskim Ursynowie oraz w Grodzisku Mazowieckim.

– Wybierając lokalizacje naszych nowych sklepów kierowaliśmy się przede wszystkim dbałością o komfort i doświadczenia zakupowe naszych klientów. Lokalizacja jest bowiem kluczowym czynnikiem wyboru sklepu na codzienne zakupy. Wierzymy, że Aldi spotka się z entuzjastycznym przyjęciem, stając się ulubionym sklepem zarówno ze względu na jakość asortymentu, jak i komfort zakupów – Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR Aldi Polska.

Wszystkie trzy sklepy przygotowane są zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Każdy sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta.

Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników w każdej z nowych lokalizacji. Łączna powierzchnia wszystkich trzech sklepów to aż 4300 mkw w tym w Katowicach 1570 mkw, w Grodzisku Mazowieckim 1480 mkw, na Warszawskim Ursynowie 1250 mkw.

Aldi to międzynarodowa sieć dyskontów posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 146 sklepów i zatrudniająca niemal 3000 pracowników.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.