18.05.2020/12:41

Aldi zamiast Piotra i Pawła w Złotych Arkadach w Bydgoszczy

W Bydgoskim centrum handlowym Zielone Arkady otwarto największy z dotychczasowych sklepów Aldi w Polsce. Sklep o powierzchni 1300 mkw. znajduje się w miejscu, gdzie kiedyś mieścił się supermarket Piotr i Paweł.

Wnętrze Aldiego zostało zaprojektowane zgodnie z nowym konceptem sklepów spółki. Motywem przewodnim jest świeżość – zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu.

Aldi zajmuje w Zielonych Arkadach to 2000 mkw., z czego 1300 mkw. to przestrzeń handlowa. Na początku 2018 roku Aldi zaczął wdrażać nowy koncept wizualny o nazwie ANIKo, zgodnie z którym zakupy miały stać się bardziej intuicyjne dla klientów. Zgodnie z tym projektem urządzono również wnętrze bydgoskiego sklepu.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Gość 111 18.05.2020

    Zielone Arkady a nie Złote jak w nagłówku.
    A otwarcie było 8.05.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.