10.07.2018/10:19

Aldi zamknie sklepy z powodu... finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Brytyjski oddział sieci Aldi ogłosił, że w niedzielę 15 lipca zamknie wszystkie sklepy o godz. 15:00, żeby pracownicy mogli obejrzeć finałowy mecz turnieju piłkarskiego Rosja 2018. Warunek: Anglicy muszą wejść do finału.

Nie będzie łatwo, ponieważ w półfinałach na drodze Trzech Lwów staną rewelacyjni Chorwaci. Jeśli jednak drużyna Garetha Southgate'a zdoła pokonać bałkańskie objawienie, pracownicy sieci Aldi będą mogli w niedzielę 15 lipca zakończyć pracę wcześniej, by o 16:00 wygodnie zasiąść przed telewizorami.

O decyzji detalisty szeroko rozpisuje się cała brytyjska prasa bulwarowa. Jak jednak przytomnie zwraca uwagę The Sun, gest Aldiego jest miły, ale nie wymagał od sieci jakichś wielkich poświęceń. Ze względu na obowiązujące na Wyspach przepisy ograniczające handel w niedziele, wszystkie sklepy i tak muszą zakończyć pracę o 16:00. Tym razem jednak ta jedna godzina robi różnicę dla pracowników sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.