20.07.2017/14:30

Alfred Bujara, NSZZ Solidarność: Jestem już zmęczony walką o wolne niedziele

- Niepokoi nas, że w tej chwili z projektem ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele nic się nie dzieje - mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Alfred Bujara, szef sekcji handlowej NSZZ "Solidarność".

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • jestem_kobietą 25.07.2017

  No nic dziwnego że niepokoi go zapis o franczyzie, szkoda że sam doprowadzil do tego na spóle z szefunciem że ten zapis WSZEDŁ W OGÓLE!!! W czym przepraszam żabka gorsza albo lepsza od osiedlaka? Może mi pan powie panie bujara??

 • Anka Sk. 25.07.2017

  Zmęczony walką o wolne niedziele….BIEDNY :( mnie męczą jego pomysły dotyczące tej ustawy…Będą się domagac trzech niedziel za rok.A JA SIĘ DOMAGAM USUNIECIA NIEDZIELI Z KALENDARZA W OGÓLE I CO TERAZ????

 • steff 25.07.2017

  Jak franczyzobiorcy mogli chcieć aby ich sklepy były zamknięte w niedziele? Przeciez to niedorzecne.. Franczyzobiorcy CHCĄ MÓC otworzyć sklepy w niedziele! Rozumiem ze jakis kompromis jest potrzebny i nie może być tak ze ludzie sa zmuszani do pracy w niedziele, ale dajcie właścicie;lom mozliwosc wyboru.......

 • Ząbek 25.07.2017

  pan Bujara ze swoją populistyczną gadką…eh…miota się solidarnosc miota strasznie bo widzą że ludzie nie chcą całkowitego zakazu i to takie ostatnie próby wyjścia z twarzą mam wrażenie.szkoda że kosztem zwykłych obywateli i ich biznesów

 • PIS przywraca komunę 24.07.2017

  W Unii tylko w Niemczech i Austrii sklepy są zamknięte w niedzielę. W kilku krajach są jeszcze drobne ograniczenia a w dwudziestu nie ma żadnych ograniczeń co do pracy w niedzielę. Sklepy w niedzielę były zamknięte za komuny i widać, że PIS chce przywrócić system typu komunistycznego, choć udaje, że komunę zwalcza. Już mamy pierwszego sekretarza partii który jest stary (jak przywódcy komunistyczni) i nie wiadomo, czy w pełni władz umysłowych. Mamy nacjonalizację ziemi i firm, mamy walkę z Zachodem i telewizją TVPIS pełną kłamstw i manipulacji. Tak samo było za komuny. Teraz komuniści z PISu chcą przejąć władzę nad sądami jak w czasach PRLu. Komuna wróciła do Polski a przywrócił ją PIS.

 • ufo 23.07.2017

  Pracownicy handlu też mają dosyć czekania - zamknąć te sklepy w niedzielę w cholerę jasną !!! Idżcie do kina, parku, muzeum czy kawiarni! Zajmijcie się dziećmi a nie podrzucajcie ich na place zabaw w sklepach bo wy właśnie musicie połazić po sklepach ! Mamy już dosyć niedziel spędzonych w pracy bez dzieci, żon i mężów !!!

 • homoś 21.07.2017

  PISolidarność. Panie Alfredzie, wrzucili Pana na minę. Pis się nie zgodzi, a Pan oberwie. A taki z pana porządny człowiek i katolik. I członek. Pis-u

 • Poli 21.07.2017

  Jak długo jeszcze będziemy czekać na wolne niedziele, inne sprawy załatwiane są niemalże "od ręki" a w tej sprawie taki zastój.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.