27.01.2020/11:56

Allegro przeprowadza się w Krakowie do Business Link

Z początkiem lutego krakowski oddział Allegro przeprowadzi się do biura Business Link High5ive.  Jak podaje Business Link, operator serwisowanych biur oferujących standard premium, dzięki zawartej umowie Allegro zyska nowoczesną przestrzeń, która w pełni odpowiada jej bieżącym potrzebom projektowym i operacyjnym.

Business Link High5ive to znajdująca się w bezpośrednim centrum Krakowa, nowoczesna przestrzeń biurowa. Grupie Allegro zależało na dobrze skomunikowanej z pozostałymi częściami miasta siedzibie firmy. 

W nowym biurowcu Allegro będzie miało na wyłączność cały sektor, składający się z ponad 90 stanowisk pracy. Oprócz przestrzeni biurowej, pracownicy Allegro będą mogli korzystać również z przestrzeni wspólnych i kompleksowo wyposażonej kuchni. Podpisana umowa ma charakter terminowy i została zawarta do lipca br., kiedy to spółka planuje przenieść się do nowej lokalizacji docelowej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.