10.09.2019/14:06

Allegro wprowadza nową usługę - kup teraz, a zapłać później bez odsetek

Usługa Zapłać Później, z którą Allegro wychodzi do klientów, to nowy sposób robienia zakupów na Allegro stworzony we współpracy z polskim fintechem PayPo. Jak wskazują przedstawiciele platformy odroczona płatność pozwoli klientom elastycznie zarządzać domowym budżetem, bo po zakupie produktu klient może ​zapłacić za niego w dowolnym momencie, nawet 30 dni później, bez żadnych dodatkowych kosztów. ​Sprzedawca otrzyma płatność natychmiast po zakupie, jak w przypadku każdej innej transakcji.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Bartosz Gembiak 26.02.2021

    Przestrzegam wszystkich przez tzw. płatnością odroczoną w Allegro. Jestem sprzedającym spełniłem wszystkie wymogi, klient otrzymał towar, niestety do dania dzisiejszego nie mogę otrzymać za niego pieniędzy. Zgłoszona sprawa do Allegro, toczy się kilka dni i jej końca nie widać. Wygląda mi to niestety na klasyczne OSZUSTWO, dlatego wszystkich przestrzegam przed tą formą sprzedaży na portalu Allegro.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.