24.02.2017/21:22

Allegro wprowadza ważną zmianę w funkcjonowaniu serwisu

Od kwietnia 2017 roku Allegro zacznie zmieniać wygląd ofert na platformie. Czytelniejsze staną się: opis produktu i warunki sprzedaży, takie jak dostawa, płatność czy gwarancja. Wprowadzone zostaną także nowe parametry pomagające klientom szybciej odnaleźć pożądany przedmiot. 

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Barabasz 19.04.2017

  Miałem ponad 130 pozytywnych komentarzy (osoba fizyczna). Teraz po zmianach mam 7. Na pewno będę wiarygodny z tymi 7 komentarzami i mogę śmiało sprzedawać drogie rzeczy. Przecież nikt nie kupi czegoś drogiego od osoby która ma 9 czy 10 pozytywnych komentarzy.

  Komentarze ważne rok. - nowy przepis na allegro - HAHA

  Poza tym nowe zmiany zachęcą do nierzetelnośći; ktoś pomyśli "przecież i tak za rok zniknie mi negatyw". Zmiany które wprowadzili są po prostu idiotyczne.

 • Małgo 25.02.2017

  Sprzedawcom Allegro się te zmiany nie podobają - proszę poczytać posty w grupie Zjednoczeni Sprzedawcy na Facebooku. Tam o tych zmianach można było przeczytać już przed 20 lutym. Szkoda, że Allegro się ich nie słucha.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.