13.08.2020/09:02

Allegro wprowadza zmiany od 1 września. Będzie nowa metoda dostawy

„Wysyłam z Allegro” – to jedno z nowych narzędzi, które firma uruchomi z początkiem września. Pojawi się też nowa metoda dostawy. Łatwiej ma być zarówno sprzedającym, jak i kupującym.

Rozwiązanie ma usprawnić wysyłanie przesyłek bezpośrednio z konta Allegro. „Utworzysz w nim i wydrukujesz etykiety oraz zamówisz odbiór paczek przez przewoźników ze wskazanego przez Ciebie adresu. Twoi klienci szybko dostaną numery przesyłek” – czytamy w komunikacie.

Pojawi się także nowa metoda dostawy przesyłek do 10 kg, czyli Allegro Kurier UPS.

W pakiecie zmian znajdzie się również możliwość powiązania kilku kont w serwisie, wprowadzenia wyższej ceny maksymalnej dla metody X-press Couriers oraz akcja promocyjna dotyczące przesyłek poza Allegro Smart.

W przypadku kupujących wprowadzono także inną zmianę. To opcja „kolekcje i sztuka”, gdzie licytacje powyżej 1 tys. zł będą zatwierdzane SMS-kodem.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także