13.02.2017/18:49

Alma Market złoży wniosek o upadłość likwidacyjną

10 lutego Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych wydał postanowienie o umorzeniu postępowania sanacyjnego Alma Market S.A. Postanowienie nie jest prawomocne.

Alma Market S.A. poinformowała, że w związku z wydanym nieprawomocnym postanowieniem o umorzeniu postępowania sanacyjnego, spółka podjęła decyzję o sporządzeniu wniosku o upadłość spółki obejmującej likwidację majątku.

Przypomnijmy, pod koniec stycznia zarządca masy sanacyjnej w postępowaniu sanacyjnym Alma Marketu złożył w sądzie wniosek o umorzenie tego postępowania.

Przypomnijmy, że pod koniec stycznia br. władze spółki Alma Market złożyły w Sądzie Rejonowym w Krakowie wniosek o umorzenie postępowania sanacyjnego. Sąd postanowił o otwarciu postępowania sanacyjnego Alma Market w połowie grudnia 2016 r. Spółka złożyła w krakowskim sądzie wniosek o otwarcie postępowania sanacyjnego w połowie września. Firma uznała wtedy za konieczne podjęcie restrukturyzacji, by poprawić sytuację finansową i uniknąć upadłości.

Kliknij i przeczytaj więcej:

Kliknij i zobacz więcej informacji nt. problemów spółki Alma Market

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.