30.11.2020/09:21

Amazon od początku roku zatrudnił ponad 400 tys. osób. Bezprecedensowy wzrost liczby pracowników

Amazon w trakcie pierwszych 10 miesięcy bieżącego roku zwiększył zatrudnienie o ponad 427 tys. osób - donosi "New York Times". W skali globalnej w koncernie Jeffa Bezosa pracuje już ponad 1,2 mln osób, czyli mniej więcej tyle, ile wynosi zsumowana liczba mieszkańców Wrocławia i Poznania.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Trochę szersze spojrzenie 08.12.2020

    Gdy wszyscy musieli dostosować się do obostrzeń w USA na początku marca 2020 roku, on olał to wszystko, wolał zapłacić karę administracyjną i nałożyć na ludzi nadgodziny aby zmaksymalizować zyski, gdy konkurencja zawiesiła działalność. Tak oto buduje się wielkie fortuny, w końcu Bezos jest najbogatszym człowiekiem świata (oficjalnie według Forbes). On zarobił, cenę zapłacili inni i nie mówię wyłącznie o pieniądzach. Także czytając ten artykuł, czuję jedynie odrazę do takiego człowieka a nie podziw dla jego umiejętności przedsiębiorcy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także