23.09.2020/14:16

Amazon Prime Day wystartuje 13 października?

Wewnętrzna wiadomość e-mail Amazon, do której dotarł The Verge, potwierdza, że wydarzenie zakupowe Prime Day odbędzie się 13 i 14 października. Firma ma to oficjalne ogłosić 27 września – informuje serwis theverge.com.

W innym wewnętrznym e-mailu pracownicy magazynów Amazon zostali poinformowani, że żadne nowe wnioski urlopowe nie będą przyjmowane między 13 a 20 października, co sugeruje, że firma potrzebuje wszystkich rąk do pracy na Prime Day.

Rzecznik Amazon w odpowiedzi na prośbę The Verge o komentarz, odpowiedział, że firma nie ogłosiła jeszcze żadnych dat Prime Day. Gigant e-commerce stara się powstrzymać przecieki związane z tegorocznym Prime Day, który został przełożony z lipca z powodu pandemii koronawirusa.

Plakat promocyjny firmy Braun, który pojawił się w zeszłym tygodniu, przedstawiający oferty Prime Day „w połowie października”, zniknął z kilku witryn po zapytaniu od The Verge.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także