03.11.2017/10:58

Amazon wyśle do Ciebie towar… zanim go zamówisz

Wśród setek czy może tysięcy patentów, jakie zarejestrował amerykański moloch, uwagę zwraca rozwiązanie opisane jako „antycypacyjna wysyłka paczek”. Patent został zgłoszony już w 2012 r., ale dopiero współczesne techniki przetwarzania danych przybliżają jego wdrożenie. Wkrótce będzie można przewidzieć potrzebę zakupu, zasugerować ją konsumentowi i przygotować wysyłkę, zanim jeszcze wpłynie zamówienie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Szary 01.12.2017

    I właśnie za to uwielbiam firmy z USA. Za to odważne podejście . Europa zawsze wyśmiewa patenty zza oceanu ,ale jedna to z tego kraju przychodzą rewolucyjne rozwiązania. To tam powstają rewolucyjne firmy. Przypomnę entuzjastom starego kontynentu ,ze Niemcy nie polecieli na księżyc ( przykro mi ,ale Francuzi ani Włosi też nie ) Taki na świecie mamy klimat , sorry. Hey , Hey USA !

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.