20.09.2016/16:31

Andre Decroix nowym dyrektorem ds. rozwoju Immochan

Andre Decroix został wybrany na stanowisko dyrektora ds. rozwoju, promocji i konstrukcji w polskim oddziale firmy Immochan - deweloperskiej spółki z Grupy Auchan. Wcześniej funkcję tę przez 11 lat pełnił Francois Garin, który od teraz pracować będzie we włoskim oddziale firmy.

Decroix pokieruje pracą zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie i projektowanie inwestycji oraz ich budowę, a także zarządzanie remodelingiem istniejących już centrów handlowych Auchan, zarządzanych przez Immochan.

- Przede mną wiele wyzwań związanych z realizacją nowych projektów, między innymi z rozbudową Centrum Handlowego Auchan Gdańsk i Centrum Handlowego Auchan Hetmańska - zapowiada Decroix.

Decroix ma wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Po ukończeniu studiów z  zakresu urbanistyki oraz ekonomii i marketingu na Uniwersytecie w Lille we Francji pracował jako deweloper w sieci supermarketów ATAC. Następnie przez osiem lat pełnił funkcję regionalnego dyrektora rozwoju w regionie paryskim w Auchan.

W latach 2005-2009 Decroix pracował jako dyrektor programowy i asset manager w firmie Unibal-Radomco. Do zespołu francuskiego oddziału Immochan dołączył we wrześniu 2009 roku. W tym czasie zbudował nowy dział firmy, działający w sektorze nieruchomości biurowych i budownictwa mieszkaniowego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.