29.09.2020/16:21

Andrey Revyashko z Wildberries gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Andrey Revyashko, director IT Wildberries wystąpi z prezentacją na temat „Rola rozwiązań IT w e-commerce, jak technologie mogą pomóc w zwiększeniu sprzedaży. Wpływ nauczania maszynowego i sztucznej inteligencji”. 

Andrey Revyashko rozpoczął karierę w Wildberries w 2008 roku. Jego główne obowiązki to transformacja cyfrowa, wprowadzenie nowych technologii informacyjnych (ML, AR&VR, AI, Big Data) i zarządzanie rozwojem marketplace. 

Wildberries to duży międzynarodowy internetowy detalista - marketplace, który istnieje na rynku od 15 lat. Geografia obecności firmy obejmuje kilka krajów: Rosję, Polskę, Słowację, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan i Armenię oraz od września tego roku Ukrainę. 

Obroty Wildberries w 2019 roku wzrosły o 85 proc. do 3,4 mld dolarów, a w pierwszej połowie 2020 roku - o 97 proc. do 2,5 mld dolarów. 

Od maja 2020 roku w Wildberries przetwarzanych jest codziennie 780 tys. zamówień. Firma posiada łącznie ponad 25 tys. punktów odbioru zamówień. Asortyment Wildberries obejmuje odzież i obuwie, akcesoria, kosmetyki, produkty dla dzieci, sprzęt AGD i elektronikę oraz wiele innych. Platforma ma ponad 33,5 mln użytkowników.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także