04.05.2022/14:59

Andrzej Kacperski, prezes Lagardere Travel Retail gościem specjalnym Retail Trends 2022

Andrzej Kacperski − długoletni prezes Lagardere Travel Retail (wcześniej HDS Polska), weźmie udział w kongresie Retail Trends 2022. Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl., odbędzie się 24 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Funkcję prezesa zarządu spółki HDS Polska (Hachette Distribution Services Polska), która w 2015 r. zmieniła nazwę na Lagardere Travel, Andrzej Kacperski objął w 1997 r. Kierując firmą przez ponad 25 lat doprowadził ją do pozycji i stanu posiadania, który ma obecnie. Lagardere Travel Retail dysponuje dziś siecią tysiąca sklepów, prowadzi działalność w ramach trzech linii biznesowych i zatrudnia 250 pracowników.

Andrzej Kacperki przez trzy lata związany był z grupą Metro, a dokładniej z firmą Makro Cash & Carry. Od roku 1994 do roku 1997 sprawował funkcję dyrektora pierwszej hali tej sieci znajdującej się w Warszawie.

W latach 1991-1994 obecny prezes Lagardere Travel Retail był dyrektorem biura handlowego ITI. Wcześniej prowadził własną działalność gospodarczą.

Na początku drogi zawodowej Andrzej Kacperki uczył fizyki w liceum w Węgorzewie, które notabene sam ukończył. Tytuł do tego dawało mu ukończenie studiów w dziedzinie fizyki na wydziale matematyki, fizyki i chemii Uniwersytetu Gdańskiego.

Podczas kongresu Retail Trends 2022 Andrzej Kacperski weźmie udział w debacie zatytułowanej „El Jefe! Klient w centrum strategii firmy”. Wspomniana debata, podobnie jak cały kongres, ma prezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, a przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem FMCG.

Więcej informacji o kongresie (w tym program wydarzenia, listę gości oraz formularz zgłoszeniowy) znaleźć można na stronie: www.retailtrends.pl.

>> Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem Retail Trends 2022 <<

>> ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES <<

 

Aktualna lista partnerów kongresu Retail Trends 2022 (mat. własne)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także