13.10.2020/11:52

Anna Goleniowska dyrektorem obszaru zasobów ludzkich w Aldi Polska

Od października Anna Goleniowska objęła nowo powołane w strukturach firmy stanowisko Dyrektora Obszaru Zasobów Ludzkich w spółce Aldi Polska.

Do jej obowiązków należało będzie m.in. zarządzanie obszarami rekrutacji, zarządzania talentami czy szkoleń i rozwoju. Anna Goleniowska odpowiedzialna będzie także za tworzenie i realizowanie strategii HR oraz wzmacnianie marki pracodawcy. Podlegać jej będzie kilkunastoosobowy zespół HR.

Anna Goleniowska przez ostatnie 5 lat pracowała jako Dyrektor Biura HR w firmie Emitel, gdzie odpowiadała m.in. za budowanie kultury organizacyjnej, tworzenie siatki płac i regulaminu premiowania. Realizowała też projekty związane z zarządzaniem wiedzą, zarządzaniem różnorodnością, a także wsparciem menedżerów w zakresie budowania zmotywowanych i zaangażowanych zespołów.

Wcześniej współpracowała z takimi firmami, jak DHL Express, Arcelor Mittal Dystrybucja i Tesco. W sieci Aldi Anna Goleniowska raportowała będzie bezpośrednio do zarządu.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także