07.10.2019/11:05

Anna Lewandowska wprowadza na rynek własne kosmetyki Phlov

Anna Lewandowska długo budowała napięcie, ale już wiadomo co zaproponuje rynkowi. Potwierdziły się przypuszczenia, że będą to kosmetyki. Reszta była zagadką, która dzisiaj się wyjaśniła. Marka Phlov to produkty wielozadaniowe, naturalne i wegańskie. Ich oddziaływanie ma być ukierunkowane nie tylko na pielęgnację skóry, ale i na nastrój.

Phlov [czytaj: flō] to wielozadaniowe, naturalne i wegańskie kosmetyki, które dbają nie tylko o skórę, lecz także nastrój.

– Nazwa marki nawiązuje do flow, czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Właśnie te doznania są motywem przewodnim marki. A to wszystko w duchu less waste, zgodnie ze światowymi trendami i w oparciu o najnowsze odkrycia z dziedziny psychodermatologii – napisała Lewandowska na swoim profilu na Instagramie.

Dalej informuje ponad 23 tys. obserwujących profil zapowiadanego nowego projektu (o którym długo nic nie było wiadomo), że w swoich recepturach marka wykorzystuje rewolucyjne odkrycie z dziedziny neuronauki - Brain-Skin. 

– To połączenie między mózgiem i skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę stanu cery – wyjaśnia Lewandowska.

W swoich recepturach marka czerpie z opatentowanych surowców aktywnych, roślinnych soków z brzozy i korzenia yakon, bioaktywnych wód owocowych, fermentowanych minerałów, superowoców, synbiotyków, ekstraktów z grzybów oraz adaptogenów. Opakowania kosmetyków wytworzone zostały z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak Bio-PET, szkło i trzcina cukrowa.

źródło: wiadomoscikosmetyczne.pl

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Zsro 07.10.2019

    Ja bym widział na rynku miejsce dla prezerwatyw Lewandowski limitowana seria mundial mistrzostwa świata 2018. Hasło na gumkach: "Lewandowski. Statystyki mówią ZERO goli". Kupiłbym. Statystyki nie kłamią.

  • kk&d 07.10.2019

    a papier toaletowy i zawieszki do WC też planuje wprowadzić?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.