12.12.2016/12:47

Apsys przejmuje zarządzanie nad dwoma centrami handlowymi

Firma Rockcastle Poland powierzyła spółce Apsys Polska zarządzanie dwoma centrami handlowymi: Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i Focus Park w Zielonej Górze. Apsys rozpoczął zarządzanie tymi obiektami 30 listopada br.

Dzięki przejęciu zarządzania nad wymienionymi centrami handlowymi, o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 62 tys. mkw., spółka Apsys Polska przekroczyła już milion mkw. powierzchni centrów handlowych w swoim portfolio.

Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oferuje swoim klientom 35 tys. mkw. powierzchni handlowej. W centrum znajduje się 110 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni oraz pięciosalowe kino Helios. Dla zmotoryzowanych gości przeznaczono czteropoziomowy parking z 740 miejscami. Centrum otwarto w 2009 roku.

Focus Park w Zielonej Górze to największe w tym mieście centrum handlowo-rozrywkowe z powierzchnią najmu wynoszącą 26,8 tys. mkw. W ofercie centrum znajduje się dziewięciosalowy multipleks Cinema City z miejscami dla 1300 widzów, 111 sklepów, 10 kawiarni, barów i restauracji, fitness club oraz muzeum przemysłu włókienniczego. Na zewnątrz obiektu przygotowano parking dla 600 samochodów. Focus Park w Zielonej Górze otwarto w 2008 roku.

Apsys zarządza aktualnie w Polsce 24 centrami handlowymi, które zlokalizowane są w 17 miastach.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • 3v54bt 12.12.2016

    I dobrze. Niech je zrobia na modle Posnanii

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.