06.02.2019/23:46

Auchan będzie rozwijał sieć sklepów MyAuchan na stacjach paliw

Sieć Auchan Retail i rumuński koncern paliwowy OMV Petrom będą rozwijać wspólny projekt, który zakłada szeroki rozwój sklepów convenience MyAuchan na stacjach benzynowych na rynku rumuńskim. Firmy podpisały właśnie memorandum w tej sprawie.

Po dwóch latach firmy Auchan Retail i OMV Petrom zakończyły testy projektu, w ramach którego uruchomionych zostało 15 sklepów na stacjach działających w największych miastach, a także obszarach wiejskich. Teraz planują dalszy rozwój wspólnego przedsięwzięcia.

- Dotychczasowe wyniki naszej współpracy z Auchan są zachęcające i dlatego rozmawiamy o rozszerzeniu partnerstwa i planujemy uruchomienie kolejnych sklepów MyAuchan zbliżeniowych na naszych stacjach - powiedział Radu Caprau, przedstawiciel Dyrekcji OMV.

- Partnerstwo z OMV Petrom, było bardzo przydatna dla obu firm i pomogło nam ulepszyć ofertę naszych sklepów i zidentyfikować najbardziej odpowiedni asortyment produktów i usług oraz cenach – dodał Ionut Ardeleanu, dyrektor generalny Auchan Retail Rumunia.

Sklepy MyAuchan na stacjach Petrom oferują do 3000 produktów, od produktów premium i dań gotowych, kawy i produkty świeże (owoce, warzywa, pieczywo, nabiał) po artykuły przemysłowe (w tym kosmetyki, produkty dla dzieci i akcesoria samochodowe).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.