10.10.2019/10:21

Auchan inwestuje w program szkoleń dla studentów i absolwentów

Detalista poszukuje pracowników wśród studentów i absolwentów. Sieć oferuje płatny staż menedżerski oraz płatny staż dla młodzieży. Szuka głównie osób mobilnych, gotowych zmienić miejsce zamieszkania – relacjonuje portal Eurostudent.

Dorota Patejko – Dyrektor ds. Komunikacji i CSR oraz Małgorzata Makowska – Koordynator rekrutacji w Auchan Retail Polska w rozmowie z portalem Eurostudent zachęcają młodych do podjęcia pracy w sieci Auchan. Przekonują, że branża przechodzi obecnie głęboką transformację, postępuje cyfryzacja i automatyzacja, zmieniają się oczekiwania wobec menedżerów. To szansa dla osób lubiących wyzwania i otwartych na zmiany.

Auchan oferuje płatny staż managerski oraz płatny staż dla młodzieży. Pierwszy skierowany jest do studentów lub absolwentów, którzy są dyspozycyjni w pełnym wymiarze godzin. Staż trwa 3 miesiące i kończy się zbudowaniem, a następnie wdrożeniem swojego projektu handlowego. Najlepszym stażystom sieć proponuje zatrudnienie na stanowisku kierowniczym.

Płatny staż dla młodzieży adresowany jest do osób powyżej 16. roku życia, które poszukują sezonowej, dorywczej pracy, z godzinami pracy dopasowanymi do potrzeb i zajęć. Oferta pracy kierowana jest do osób bez doświadczenia, gdyż wszystkiego uczymy, oferując szkolenia zawodowe.

Źródło: eurostudent.pl

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Olek 12.10.2019

    Czym sie chwali ta firma jak wlasnym pracownikom nie jest wstanie zapewnic dobrych warunkow pracy i rozwoju zawodowego.Student i przyszly pracownik wybierze inna firme a nie hipermarket.Widac ogloszenia na kazde stanowisko,a chetnych brak

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.